| AlbertEvelin a întrebat:

Mi-am cumpărat un steroid injectabil sustanon mi-ar fi utile niște informații pentru un ciclu

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar aveai nevoie de asa ceva? Citeste prospectul.
Te omori singur.

Bula
| Bula a răspuns:

Citeste-i prospectul! tongue

| Frank51 a răspuns:

Doar nu ai de gând să te autoinjectezi, vorbește cu o asistentă să îți dea injecțiile. Ea o să citească prospectul și îți spune când să mergi să-ți dea injecțiile.

| johnnny123 a răspuns:

Nu trebuia să ai toate aceste informații înainte de a cumpăra steroizi injectabili? Chiar crezi că e o idee bună să faci experimente pe propria piele dacă nu stăpânești extrem de bine domeniul?

| Mirel4412 a răspuns:

Tu intai cumperi si dupa aflii cum se foloseste? Ai fost macar vreodata la sala? Steroizii nu sunt leacuri magice, sa te injectezi si muschii sa creasca stand in pat toata ziua.

| Catalin77945 a răspuns:

Ai cumparat o forma de testosteron in functie de unde ai luat-o nici macar nu stii daca e sursa legita, sa nu mai spun ca sustanonul este mai dureros decat propionatul sau enantatul, si tu trebuia sa ai toate inf legate de propriul ciclu inainte sa cumperi nu sa te trezesti random acum, si lasa pe cineva sa ti-l injecteze ca trebuie sa ai putin habar cum sa faci asta ca sa nu te faci cu infectii

| BBB1923 a răspuns (pentru Catalin77945):

Am auzit ca majoritatea dupa net sunt fake-URI. Poti sa imi lasi un mesaj in privat de unde sunt Ok? salut

| AlbertEvelin explică:

Le-am aruncat o sa continui pe natural până ajung într-o formă maximă!

| BBB1923 a răspuns (pentru AlbertEvelin):

Ai luat dupa net susta? (Majoritatea dupa net sunt fake-URI )