| dannnyy a întrebat:

Need help! Lucrez 12 13 h pe zi la peny bucuresti(munca de depozit ..manipulant) si a si dori sa ma reapuc de sala! Sunt confuz nu stiu ce suplimente sa imi iau sa ma ajute la refacere... Ce ar trebui sa aleg? Mam gandit ca impact whey protein L glutamina crestină monohidrata si bcaa dar ma umflu la bani...Ce ar trebui sa aleg totusi? Sau alte sugestii

2 răspunsuri:
| Cyclades a răspuns:

Cel mai bine este sa intrebi instructorul de la sala ce supliment ti se potriveste ca si constitutie pentru refacere.

Răspuns utilizator avertizat