| GabiIancu2001 a întrebat:

Niste suplimente pentru,, mărire" că sa zic așa..sa mă fac mai masiv. știți?

4 răspunsuri:
| Cosmin_Ivancencu_1990 a răspuns:

La ce tip de marime te referi?

| ionutborcea a răspuns:

Eu ți-as recomanda sa nu te umfli cu steroizi suplimente etc mai bine apucăte de sală e mai sănătoasă şi te face cum vrei tu dupa un timp îndelungat dar sănătos fundă?

| siriusblack98 a răspuns:

Toti vreti sa va mariti si habar n-aveti sa faceti o flotare corect. Aveti impresia ca numai luand acele prafuri puteti sa stati intinsi pe canapea ca peste 24h Hulk e nimic comparativ cu voi.

| Cosmin86 a răspuns:

In primul rand, cate fripturi mananci pe zi? Daca mananci doar 3 mese pe zi si acolo mancare "normala", poti sa iei sute de cutii de suplimente (am vazut cazuri) ca ramai firav.