| ViolaTM a întrebat:

Nu reusesc nicicum să înot şi nu am frica de apă. Se merită să plătesc un instructor?

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Invatatul inotului este important dar nu asa ca invatatul limbii romane. Eu cred ca acolo ar fi mai important sa platesti un profesor de limba romana!

| RAY a răspuns:

Daca vrei sa inoti, desigur ca da

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu merita, atat vreme cat ai aquafobie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Merita, in 8 sedinte cu instructor am invatat binisor sa inot

| SilentRain a răspuns:

Da,o sa stii sa inoti toata viata

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Planeta este 75% apa; cum de ai invatat sa mergi!?winking laughing tongue

| Yurisa a răspuns:

De ce nu îți iei colac, vestă sau aripioare? Sau o baghetă din spuma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipeste-ti vertical sticle goale de apa cu capacitate maxima 3L pe corp, imbracati mainile in sticle goale cu capacitate de 0.5L. Daca mai ajungi jos, mare minune.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

"Lipeste-ti vertical sticle goale de apa cu capacitate maxima 3L pe corp, imbracati mainile in sticle goale cu capacitate de 0.5L. Daca mai ajungi jos, mare minune."
Dude, o vesta de inot e 50 de lei... Imagineaza-ti sa fii la piscina cu 20 de sticle pe tine si sa fie lume, oamenii o sa fie gen "Ce p*#a mea e cu gunoieru asta aici, o fii gresit groapa" big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Ar fi tare chiar s-o faca rolling on the floor

| Kerre a răspuns:

Daca chiar vrei sa inveti sa inoti atunci da, merita sa platesti un instrucotr.