| LadyAngel2 a întrebat:

as dori sa invat sa inot fara instructor fiindca merg de 3 ori pe saptamana la strand.In primul rand nu reusesc sa inot fara sa ma tin de nas.In al doilea rand nu reusesc sa-mi las picioarele la suprafata cand inot ca sa pot da din ele.
Va rog ajutati-ma! DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Re...pai o sa-ti spun cum am invatat eu sa inot intr-o saptamana:ma impingeam in fata(asta la apa mica)si dadeam din maini si din picioare si ma miscam cate putin(chiar daca intram la apa)si tot asa avansam din ce in ce mai mult pana am invatat... sper sa-ti fie de ajutorhappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca mai mult si-o sa poti