| valeeExpress a întrebat:

Numai cu abdomene - 100-150 pe zi, in cat timp fac patratele la burta?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. daca nu ai metabolism rapid si nu mananci ce trebuie -> nu faci
2. daca faci ce am zis la 1. atunci o sa faci doar 2 patratele, partea de sus.

De ce nu faci si ridicari de picioare din atarnat, pentru zona inferioara a abdomenului?

| valeeExpress explică (pentru Cosmin86):

Pai fac mentinere abdomen -45 grade. la acelea de referi?

| valeeExpress explică (pentru Cosmin86):

Fac si mentinere abdomen la 45 de grade. La alea te referi?

| Cosmin86 a răspuns (pentru valeeExpress):

Nu
Iti dau un clip pe youtube :

http://www.youtube.com/watch?v=FA9tu3LFDBc

| Cryshhtian a răspuns:

Eu nu mai am ce zice, a zis cosmin tot ce trebuialaughing dar oricum nu faci peste noapte acele patratele care sunt greu de intretinutwinking bafta la construit six pack!

| goodofwar09 a răspuns:

Eu am facut inot 2 luni si se vad de la 2m patratelelel.

| Cosmin86 a răspuns (pentru goodofwar09):

Imi dau seama ce abdomen ai dupa doar 2 luni rolling on the floor