| anonim_4396 a întrebat:

O luna daca voi face cate 100 genuflexiuni regulat in fiecare seara voi scapa de celulita de pe fund? (Celulita nu am multa) big grin

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu stiu, dar vei reusi sa faci din prima seara 100? cred ca iti va lua ceva pana vei ajunge la 100 si daca te mai apuca si o febra sigur te lasi laughing))
nu vreau sa te descurajez, cred ca cel mai bine te apuci de alergat

| SiLaS a răspuns:

Pentru a scapa de celulita trebuie sa faci cardio, cu 100 genuflexiuni zilnic nu ajungi nicaieri sau nu stii ca muschii cresc in zilele de pauza?

| dhgrufgyrjk a răspuns:

Am avut deja febra musculara big grin si acum fac 70 in fiecare seara, doar imi este interesant daca vor fi ceva rezultatewinking sa alerg din pacate nu pot pentru ca afara este timpul foarte urit, dar cum se incalzeste ma apuc si de asta.

| Costea_Andrei_1989 a răspuns:

Ca sa scapi de celulita incercati Gelul anticelulitic cu menta de la KRAUTER. Cel mai eficient gel anticelulitic si il gasiti aici: http://produse-lifecare.shopmania.biz/......o-250ml-13
Preturi mai mici ca in farmacii.
htp://produse-lifecare.shopmania.biz