| anonim_4396 a întrebat:

Ok deci am doua intrebari:
1)Daca merg la sala de minim 5 ori pe saptamana maxim 2 ore timp de o luna o se se vada o diferenta?
2)Eu am 14 ani e bine sa consum proteine? Daca da lasati si voi un link cu proteine pentru. sala care sunt bune si ieftine.Mersi

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. Nu... nici in 6 luni.

Te antrenezi mult prea mult, muschii cresc in zilele de pauza.

La sala te duci de 3-4 ori, 45-50 de minute maxim.

2. Da, normal.

proteine = carne, peste, branza, oua, migdale, nuci, etc.

Eu bag 5 fripturi pe zi pentru proteine, cand fac muschi serios ( perioada de masa si forta ).

2 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Ce sa se vada intr-o luna? Eu in prima luna nici nu stiam sa tin bara in mana si tu vrei sa cresti. Copil idiot.

Răspuns utilizator avertizat