| cedrea923 a întrebat:

Am consumat proteine timp de 3 luni(timp in care am fost si la sala,bineinteles). Acum am decis sa nu mai iau. Credeti ca or sa mi se lase muschii daca nu mai consum proteine, desi continui sa merg la sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Tu inca consumi proteine, se gasesc in mancare.

Ca mananci mai mult sau cumperi proteine la cutie e FIX ACELASI LUCRU.

p.s. : nu exista "se lasa muschii", asta e un mit de copii mici pampalai, cu zero experienta

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Proteine iti vei lua oricum din alimentele pe care le consumi. Sportul te va mentine tonifiat in continuare.