| anonim_4396 a întrebat:

OKay, deci am un sac de box [d-al greu] si o bara de tractiuni. 15 ani, 1.75 si 53 de kg. Poate dupa numere n-as parea slab, desi mie asa mi se pare. Intrebarea e ce exercitii as putea sa fac ca sa pun si eu muschi" pe mine? Si da, m-am apucat sa mananc mai mult decat obisnuiam. Si as vrea s-aud si despre alte chestii, nu doar exercitii. ^^

1 răspuns:
| Pl4ton a răspuns:

Ţiasi propune sa maninci NAN3 pentru copii. Dupa fiecare masa la un pahar de 200 grame de lapte cite 2-3 linguriti de acest praf. Eu in 2 luni am pus 5 kg. Sper ca te va ajuta