| T0T a întrebat:

Până unde credeți că va ajunge ultima echipă românească rămasă în cupele europene, în Europa League din sezonul acesta? Primul răspuns corect după ce se va confirma va fi premiat.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Se opresc aici, nu vor merge mai departe.

8 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Aha,bun,sport...

*pauza*

| T0T explică (pentru KamaSutra):

laughing Fii prima care zice că până în primăvară, poate ai noroc.

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Nici macar nu stiu despre ce e vorba... straight face

| T0T explică (pentru KamaSutra):

Kamii fă-te microbistă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astra nu trece de Alkmaar. Iar Steaua nu stiu daca va trece sau nu de grupe.

| Paulvasile10 a răspuns:

Stai tu linistit, nici nu sunt calificate in grupe si deja vorbesti de primavara europeana? laughing)) asa a zis si steaua ca ia campionatul iar cu 5-6 etape inainte si a ajuns sa fie campioana in ultima etapa deci e imprevizibil....eu zic ca astra are sanse mai mari de reusita decat steaua in playoff, un adversar cat de cat egal cu ea comparativ cu rosenborg...

| T0T explică (pentru Paulvasile10):

Nu mă gândesc la primăvară prea mult deși sper, oricine cred că speră să fie un sezon frumos, doar vreau să văd niște păreri. Crezi că se opresc în grupe sau nu crezi că vor ajunge nici acolo?

| Moonlight15 a răspuns:

Astra nu trece de grupe, Steaua nu trece de Rosenborg.