| qieiqpalz a întrebat:

Parere my protein? Vreau niste proteina si vad ca e destul de ieftina nu stiu daca e si buna.
Puteti sa imi recomandati si alta companie dar mai de buget

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca te intereseaza DOAR Proteina, nu are de ce sa fie scumpa. Proteina propriu-zisa se extrage din zer si zerul este destul de ieftin.

Daca vrei sa mai contina si glutamina, enzime si alte chestii, da, normal ca pretul e altfel.

| aXy99 a răspuns:

E buna. E tot proteina din zer, tot aia face. Iau de ceva timp de acolo si n-am avut nicio problema. In fine, nu m-am bazat pe ea, iau intre 0 si 50g de pudra pe zi.

| cristiww a răspuns:

La MY Protein gasesti cea mai ieftina proteina de pe piata. Cat de buna e? Adevarul este ca nu ai de unde sti, ma refer la faptul ca ar putea fi denaturata sau ca in loc de 80% sa aiba 45% nu ai de unde sti. Ei au teste facute (cu succes) pe Labdoor, dar poti sa stii ce iti trimit tie in punga? si asta e valabil la orice firma, dar cand pretul e cel mai mic logic ca apar indoieli.
Alte firme de buget ar fi Redis (ei importa WPC80 din Franta parca deci nu ai de ce sa iti faci griji), Natural Plus, ProNutrition, Gonutrition, Koliba (e wpc80), Mutant PVL etc