| 13 a întrebat:

Pentru ce care practica lupte libere, simtit vreodata dupa un meci in care ati fost loviti in coaste, o durere parca in spatele coastelor, de parca cineva ar fi sfasiat carnea din interioru cutiei toracice?

4 răspunsuri:
| 13 explică:

De obicei cand iti iei un pumn in nas iti pierzi echilibrul si de cele mai multe ori constiinta. Lacrimi in ochi iti vin cand te loveste cineva din greseala.

| PetreConstanta a răspuns:

Cam asa simti dar sa vezi cd ti se rup coastele

| VicTeodor a răspuns:

Da,exact aceeasi senzatie.Este destul de grea de suportat dar cu timpul dispare, doar asigurate ca nu te mai loveste nimeni in acelasi loc pana cand iti dispare durereahappy

| sebyza a răspuns:

Sincer nu, dar stiu cum te simti cand iti iei un pumn in nas...iti dau lacrimile laughing