| EuILSustinePeCristi202 a întrebat:

Peste 3 ani va fi campionatul mondial de fotbal din Brazilia (CM 2014, Brasil). Grupele s-au tras deja la sorti. Imi puteti spune care sunt meciurile pe care le vor disputa echipele europene in preliminarii? As fi interesat.

Si mai am o intrebare:
Ce tari candideaza pentru campionatul mondial din 2022?

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Zona Europa:

Grupa A: Croatia, Serbia, Belgia, Scotia, Macedonia, Tara Galilor

Grupa B: Italia, Danemarca, Cehia, Bulgaria, Armenia, Malta

Grupa C: Germania, Suedia, Irlanda, Austria, Insulele Feroe, Kazahstan

Grupa D: Olanda, Turcia, Ungaria, Romania, Estonia, Andorra

Grupa E: Norvegia, Slovenia, Elvetia, Albania, Cipru, Islanda

Grupa F: Portugalia, Rusia, Israel, Irlanda de Nord, Azerbaidjan, Luxemburg

Grupa G: Grecia, Slovacia, Bosnia-Hertegovina, Lituania, Letonia, Liechtenstein

Grupa H: Anglia, Muntenegru, Ucraina, Polonia, Moldova, San Marino

Grupa I: Spania, Franta, Belarus, Georgia, Finlanda
Campionatul Mondial din 2022 il organizeaza Qatar!

| EuILSustinePeCristi202 explică (pentru Cheloo20cmRecords):

Multumesc, dar nu stii ce meciuri vor fi?

| Cheloo20cmRecords a răspuns (pentru EuILSustinePeCristi202):

La cel din 2022?

| EuILSustinePeCristi202 explică (pentru Cheloo20cmRecords):

La cel din 2014 (meciurile din decursul preliminariilor)

| Cheloo20cmRecords a răspuns (pentru EuILSustinePeCristi202):

Pai fiecare echipa va juca cu fiecare!