| *Sოﺁℓε ƒօг ოεε a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna cum sa alerg mai repede?

Răspuns Câştigător
| nobody5568hf a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa incepi treptat.
Prima data incearca sa te plimbi, apoi sa mergi si apoi un ritm mai lent de alergat pana ajungi la un ritm mai activ.
Niciodata nu vei putea sa sari direct la maxim, intotdeauna pornesti de jos si ajungi sus.
Mult noroc! Funda? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Antrenează-te în fiecare zi
și aleargă doar pe vîrfuri

| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai fara antrenament nu ai cum. Te poate ajuta si un echipament bun dar prea putin! Incearca sa mananci hrana cu multe proteine si vitamine!

| Deea a răspuns:

Antreneaza-te mult.

| N3X7 a răspuns:

Fugi de parca te'ar alerga cainii

| T13 a răspuns:

Incearca stilul ninja:Alearga pe varfurile picioarelor, iar corpul tine-l aplecat in fata.Totodata incearca ca picioarele sa fie intr-un unghi cat mai mic fata de pamant ca sa poti realiza un fel de miscare intinde si da drumul, ca la arc(pentru pastrarea energiei).