| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa fac masa musculara si sa nu cresc in greutate? Nu am grasime deloc.

3 răspunsuri:
| Tyysonn a răspuns:

De ce te deranjeaza o crestere in greutate atat timp cat vrei sa pui masa musculara, (masa trage la kg indiferent ca este masa musculara sau grasime) singura solutie este sa transformi grasimea in masa musculara, si atunci vei ramane la aceeasi greutate, sau sa definesti masa musculara, insa nu iti inteleg problema si oricum masa musculara se pune greu si probabil la fel si greutatea.
Facem pariu ca ai grasimehee hee

| Archangells a răspuns:

Cum adica sa faci masa musculara si sa ramai la aceeasi greutate? se contrazice intrebarea...e evident ca o sa cantaresti mai mult daca o sa ai o masa musculara mai dezvoltata. ca sa cantaresti la fel, sa nu cresti in greutate, exista posibilitatea definirii muschilor, care nu e acelasi lucru cu cresterea masei musculare.

| FulgerXXXXXXXX a răspuns:

Cauta bine pe internet(recomandat)