| GabiIancu2001 a întrebat:

Pot sa joc cumva și la pariuri online daca inca nu am 18 ani? Spre norocul meu am un frate de 18 ani,dar el nu are card de credit.și cum pot depune altfel fara card? Vreau sa joc împreună cu el, dar fara sa afle părinții, că dupa aia ne bat la cap că nu e bine și că nu știu ce. vreau sa răspundă cine joacă și cine știe! Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Pariurile online si toate jocurile de noroc, loto, cazinouri samd nu permit accesul copiilor sub 18 ani, fiind ilegal.

| GabiIancu2001 explică (pentru Violleta2022):

Tu ești proastă sau te prefaci? Am zis că joc in supravegherea și cu sprijinul fratelui meu care are vârsta de 18 ani..nu te mai baga daca nu știi că ești pe lângă fara supărare. daca nu veneai tu și nu îmi ziceai treaba asta să știi că nu știam laughing)

| Violleta2022 a răspuns (pentru GabiIancu2001):

Mai esti si mitocan pe deasupra!