| cosminul a întrebat:

Poti pune masa de la proteinele cu absortie lenta? Sau acestea doar mentin corpu pentru a nu intra in catabolism?

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Tu ce crezi, intrebarea asta i-a pus-o la misto sau? Proteinele cu absorbtie lenta se consuma seara inainte de culcare dupa antrenament, pentru refacere se consuma proteine cu absorbtie rapida, ceea ce ai spus tu este o imbecilitate.

| cosminul explică (pentru SiLaS):

Nu mai fi asa arogant in raspunsuri. daca vrei sa ajuti pe cineva si sa raspunzi bine. daca incepi cu din astea gen" intrebi la misto" mai bine nu mai raspunde. Nu toti suntem "atotstiutori ca tine.