| Antonia23K a întrebat:

Poți sa slăbești 10-11 kg intr-o luna dacă ești in deficit caloric și faci multă mișcare pe jos in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

În 3 luni am ajuns de la 140 la 109
Mâncăm puțin
Numai ciuperci alune nuci sarmale cu nuci in loc de carne
Ardei copți la cuptor
Maxim 2 felii de pâine Intr+o zi

Bran doar suc de mere gepfruit și limonada fara zahar borș chestii din astea.
Socată.

Se poate dar sa renunți la ulei prăjeli

Și când îți e foame bagi un măr o pară prima dată apoi doar daca nu ți-a trecut foamea cu salata morcovi salata roșii ceapă ridichi

Apoi bagi putina mâncare baranza cu mucegai albastru

Cartofi copți
Măsline

| RxTx a răspuns (pentru RxTx):

Am slăbit fără mișcare prea multa fara sala
Ci am fost in 4 zile la înot
Am mers in care o zi pe săptămână aproximativ 7 Km pe jos
Și am făcut dragoste in fiecare seara și cam asta a fost toată miscarea

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| haileewatson a răspuns:

Da, daca te infometezi. Dar 10-11 kg pe luna inseamna ca te vei imbolnavi si vei capata kilogramele respective la loc.

Nu ar fi mai usor sa slabesti sanatos? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cate kg ai acum. De la 65 la 55, nu prea cred.

| Andreidașchevici112 a răspuns:

Da poti

| alexandra665 a răspuns:

Da, se poate. Am slabit 12 kg intr-o luna avand doua mese pe zi, plus mers la sala de 5 ori pe saptamana. Renunta la prajeli, mananca in cantitati putine si de asemenea, renunta la dulciuri.