| PrintulK a întrebat:

Prietena mea a fost operata la inima cand era mica, dupa asta a inceput sa puna cateva kg pe ea, vrea sa slabeasca dar ii este frica sa nu se inample ceva cu operatia. Ce exercitii fizice poate sa faca fara sa o afecteze la operatie? Va rog, dau funda happy

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai bine sa mearga la un medic cu actele doveditoare si acel medic sa-i spuna. Nu te lua dupa ce spun unii pe aici. Aici nu sunt medici si consultatiile nu se fac pe net.

| UtilityHelper a răspuns:

Exercitii care sa nu implice efort fizic prea mare. Poate incerca exerctii cardio - https://healthy.kudika.ro/......abesc.html