| 女明DongRi a întrebat:

O prietena a slabit foarte mult si acum ar mai vrea sa puna cateva kg inapoi. Daca se apuca si de exercitii fizice slabeste mai mult sau isi intareste musculatura si nu va mai arata asa slaba?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PaulSeby91 a răspuns:

Sincer acum depinde cat de multe exercitii vrea sa faca. Dar ca sa-ti raspund la intrebare nu, nu va slabi mai mult, daca va face niste exercitii si nu va incerca sa manance mai putin decat de obicei, atunci incetul cu incetul corpul ei va pune niste kg inapoi si isi va intari musculatura. Si iti zic asta din propria experienta. Sper ca team putut ajuta chiar si daca numai un pic.

2 răspunsuri:
| diamantany a răspuns:

Ceau slabeste mai tare daca se apuca de exercitii fizice sa steie un timp linistita si cand a ajuns la o anumita kg atunci sa faca exercitii fizice ca sa se mentine la aceeasi kg

| Roxiiiiiiiii a răspuns:

Daca face exercitii fizice ii v-a creste masa musculara.