| Xenoverse a întrebat:

Pronostic la Juve - Barca? Eu zic ca castiga Barca la un gol diferenta.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Iti mai amintesti prin Aprilie cand ti-am zis ca Barca ia scor in Italia? ei bine,, acum raporturile sunt oarecum inversate, merg pe un egal sau victorie la limita pentru Barca/

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Asa zic si eu, Juve nu mai e echipa care ne-a batut s-au inversat rolurile.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Juventus a ajuns o echipa vulnerabila in Italia, si-o cam iau pe carca de la echipe care in anii trecuti nici nu se punea problema sa nu le bata, se vede ca e alta competitie Serie A, sper sa castige Napoli campionatul,, la cum joaca, il merita deja!

Cat despre Barca,, nu e ea 'bau-baul' de care sa te temi, dar Messi si Suarez inca mai sunt letali.

| ShamelessQboy a răspuns:

Tare ma tem ca va fi egal!

| RzV28 a răspuns:

Multi o vad pe Juve drept favorita si nu prea inteleg de ce. Nu arata la fel de bine ca anul trecut, are cateva rezultate slabe si surprinzatoare si nu o mai vad facand o figura frumoasa in sezonul asta. Barcelona arata bine in acest sezon si pare mult mai motivata spre victorie asa ca mizez pe o victorie a spaniolilor scor 1-3.

| Hundrea a răspuns:

2-2

| Anonim2562646246346 a răspuns:

La fel, un 2-1 sau chiar 2-0 pentru Barcelona.

| Alin1986 a răspuns:

Nu conteaza scorul " Batrana Doamna " sa castige laughing