| penthouse a întrebat:

Pt masa musculara cate serii la un aparat si cate repetari intr-o serie trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| bn13kgula a răspuns:

Pentru masa trebuie sa faci 3 aparate, la fiecare 3-4 serii in mod piramidal: prima serie 10rep, a2a-8rep, a3a-6rep. dupa fiecare serie cresti greutatea in asa fel incat sa faci numarul de repetari propus cu o executie cat mai corecta.

2 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Gasesti aici tot ce ai nevoie http://www.culturism-fitness.go.ro/

| carpediem a răspuns:

Minim 5 serii, cu 4, 5 repetari, cu sarcina maxima, astfel ultima repetare din serie, abia sa o poti face. Pauza intre serii maxim 40 secunde.