| emokid_1733 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati niste exercitii pentru formarea muschilor. Daca va intrebati care big grin Toti. mersi Funda

5 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Urmareste pe youtube tot ce vrei...

| Teuta8941 a răspuns:

Flotari [pentru. maini], abdomene [pentru. abdomen], genoflexiuni [pentru. picioare].

| MaryusCobra a răspuns:

100-150 de abdomene pe zi pentru muschii abdominali, daca ai gantere incearca cu vreo 10 kg vreo 50 pe zi sau 30 de tractiuni pentru dezvoltarea bicepsilor si tricepsilor, iar pentru muschii de la picioare poti sa te agati cu picioarele de o bara (sa fi cu capul in jos) facand abdomene si in acelasi timp iti poti dezvolta si muschii abdominali (faci cate poti dar cat mai multe)! Astept funda! happy

| Lavinia_6538 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ywsiz1aY9_4 uite, sunt foarte eficiente...eu le fac sa slabesc:D insa iti lucreaza toti muschii:p
in dreapta gasesti si pentru abdomen, picioare etc.
sper ca ti-am fost de ajutor!