| pakpak a întrebat:

Sakut
am 15 ani 1, 77 inalmtime, si 65 kg as vrea un program de exercitii pe care le pot face acasa care sa contine flotari abdomene, ridicari de gantere de 4 si 5kg.as vrea sa imi fac un abdomen frumos (nu neaparat cu patratele)si sa am forta in brat

Răspuns Câştigător
| lcmbobovl a răspuns:

Pentru a capata forta in brat trebuie sa antrenezi: antebratul, bicepsul, tricepsul si umerii.Iti recomand gantere de 10kg. Exercitiile le gasesti pe google scriind: exercitii si grupa de muschi.Recomand 3 serii a cate 10 repetari pe grupa de muschi.

1 răspuns:
| xDValentinxD a răspuns:

Shaun T Insanity