| Zambaretu1 a întrebat:

Cum fac piept si abdomen(patratele) cu exercitii de acasa. Adica gen "flotari, abdomene". Intr-un timp mai scurt sa zicem o luna.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| KllS a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uU1s3E3UWE8 faci o zi da o zi nu ca sa poata creste muschiul... funda?

8 răspunsuri:
| boboboy98 a răspuns:

Numele tau se potriveste cu intrebarea.Frate nu ai cum sa fac patratele si spate intr-o luna.Eu am facut abdomene vreun an jum ca sa fac patratele. Poate doar daca iti iei chestie de aia care iti tonifiaza abdomenul faci intr-o luna.

| Cosmin86 a răspuns:

Foarte simplu : NU POTI

Ce vrei tu necesita cativa ANI de sala.

Copii mici, fac ei muschii acasa... si intr-o luna rolling on the floor

Esti PENIBIL, nici macar amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai sanse sa faci tu patratele in mai putin de o luna, ce dracu. sa fim seriosi, sunt de 8 luni la sala, nu bag steroizi sau proteine de la farmacie sau etc, peste, paste fainoase, pui. lactate foarte multe, si fac numai bicepsi, tricepsi, abdomene la greu, piept, coapse dar nu intr-o luna, dupa 3-4.

Răspuns utilizator avertizat
| TizZu15 a răspuns:

Un coleg a facut in 3 luni numai cu flotari, piept frumos si abdomen.winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru TizZu15):

Inseamna ca nu stii ce inseamna piept frumos

| Culturism69 a răspuns:

Intr-o luna = NICIODATA.

| FloriNk a răspuns:

Intr-o luna tu vrei sa faci piept si patratele?
Cred ca nu ai idee cat de greu se obtin acele patratele si pieptul.
Iti trebui mini 4-5 luni ca sa se vada o schimbare mica, din cauza ca faci acasa.