| StoienicăSorin a întrebat:

as dori sa fac si eu mușchi in tot corpul. As vrea sa îmi faceți si mie un program săptămana de Luni pana duminica cu : flotări, abdomene, genoflexiuni, gantere, ridicări pe vârfuri si alergatul afara va rog frumos.

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Supliment laudat de multi barbati, poate te va ajuta big grin : prinochiulreporterului.com/frumusete/medicii-sunt-surprinsi-de-actiunea-rapida-a-capsulei-noi-2-cp

| kiri11 a răspuns:

Si din cate am citit este nevoie de exercitii intensive (45 min) din 2 in 2 zile happy