| WhitePannnda a întrebat:

Sal, TPU, baiat, 14 ani, 171m, 50kg, vreau curind sa-mi maresc pieptul, degraba imi voi lua a doua gantera dar vreau sa stiu cite repetari/sets pentru masa musculara si ce exercitii, (nu am bench) spre exemplu fluturari, cite sa fac, cite repetari, cand sa fac odihna, va rog fara SA MANINCI MULT, fiindca si asa maninc de ajuns.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Vrei sa spui 8-10, maxim 6 repetari sunt pentru forta happy

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 50 de kg mananci de ajuns? Ce gluma buna laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Si totusi, spune-ne si noua ce mananci, ca sunt curios. Asta e cel mai important pentru muschi.

| FitMonkey a răspuns:

Pentru masa musculara 6repetari/serie

| Cosmin86 a răspuns (pentru FitMonkey):

Vrei sa spui 8-10, maxim 6 repetari sunt pentru forta happy

| Pană_Luca_1998 a răspuns:

Pai pentru mancare iti dau un sfat...FA-TE VEGETARIAN.
\

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pană_Luca_1998):

Alt copil mic, pentru muschi ai nevoie de PROTEINE ( carne, peste, branza, oua, lactate ), lasa-ne cu vegerianii tai