| Anonymus3000 a întrebat:

Dupa cum stiti m-ati ajutat sa devin mai increzator la antrenamente(pentru cei care nu stiu uitati :http://www.TPU.ro/sport/sal-TPU-nu-mai-rezist-vreau-sa-s tiu-de-ce-nu-joc-bine-cand-merg-la-antrenament-acolo-e-s ala-ca-atunci-cand-sunt-pe_2/ )Bun am devenit increzator si am jucat bine la inceput era aproape sa dau un gol dar dupa ce am gresit ca m-am impiedicat si l-am lovit pe un coechipier in picior (dub greseala normal) si el a urlat a injurat ma bagat in poarta si apoi am pierdut toata increderea :( ce m-ai imi sugerati sa fac nu mai suport unul care e mai slab ca mine la fotbal cand joc cu el pe strada il fac da acolo el e ales inaintea mea si pare mai bun decat mine AJUTOR va rog! FUNDA

1 răspuns:
| kajen4ever a răspuns:

Ai incredere in tine, sigur o sa ajungi o mare sportiva.crede-ma.