| Oyasumi a întrebat:

Sal TPU, vreau sa incerc un sport de iarna (Snowboarding) iar clapari pentru placa au si ei numar? Sau clapari se fixeaza dupa papuc?
Adica daca as avea avelas clapar la papuci daca am 38 merge bine si la un papuc cu 45?

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Nu sunt clapari ca sunt buti happy si trebuie sa iti cumperi dupa picior sa ii probezi pentru ca nu potrivesc numerele mereu si sa fie buni si cu placa

| Oyasumi explică (pentru TudyCFR):

Eu ziceam ca daca clapari sunt reglabili la marimea butului.de ex eu am bot de marimea 40 prietenul meu care are 43 se poate da si el cu placa mea.

1 răspuns: