| Alexxxss a întrebat:

Sal vreau sa imi imbunatatesc conditia fizica mai mult de cat am acum(in afara de patratele...)

Răspuns Câştigător
| trust24 a răspuns:

07.00-----50mg ovaz+50gr proteina aminoacizi 5 buc
11.00-----un mar, 20 de buc de alune naturale
13.00-----piept de pui 100gr+50gr cartofi
17.00---100gr de proteina+4 albusuri de oua
20.00----100gr de proteina in 300ml de apa...
Dupa o ora mananci 100 de gr piept de pui si 50mg orez... in timpul antrenamentului fa 1, 5 de cardio si vei slabi.

Succes! cardio 1 h band plimbat la inclinare 5, la intensitate de 5, ridicand din 10 in 10 min un nivel la inclinatie... apoi spinnging 30 de min sau stepper happy

5 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Flotarile si genoflexiunile sunt bune pentru rezistenta daca te intereseaza si alergatul sau cel mai bun este boxul umbra si sparing-ulwinking

| Scremer a răspuns:

Du-te la sala.

| Sakhni_Eduard_1998 a răspuns:

Pai unul din cele mai bune sporturi care te pot ajuta e inotul.

| kosovoxxx a răspuns:

Du-te la sala, incearca sa faci zilnic cateva ture de teren sau poti sa te duci la piscina sa dai cateva ture de bazin.
Poti sa iti cumperi niste haltere pentru a face exercitii si acasa.
Nu o sa iti vina sa crezi cate lucruri poti sa faci.
A ba chiar poti sa te apuci sa practici si un sport, eu as alege k1 sau box.
FUNDA?

| Cosmin86 a răspuns (pentru kosovoxxx):

E stupid sa adaugi "funda?" dupa un raspuns haotic