| Questions a întrebat:

Sall all, am 15 ani, sunt baiat
si vreau sa stiu si eu cum pot sa-mi fac muschi la piept?
ma refer exerciti acasa.

6 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Flotari, multe varietati si trebuie sa adaugi la fiecare 2 saptamani, cateva flotari in plus, daca nu pectoralu se va relaxa si nu va mai creste

| cosmin21 a răspuns:

Flotari cu priza larga.

| CrazyTeenager a răspuns:

Flotari si Dipsuri, cauta pe youtube variatii ale acestor doua exercitii si fa de 3 ori pe saptamana 3 serii 12-15 repetari din fiecare exercitiu in 2 luni ar trebui sa ai rezultatele dorite daca ai si o alimentate adecvata si dormi cel putin 8 ore pe noapte.

| sexxxx a răspuns:

Eu mi-am format pectorali, prin flotari...fac cate 40 de flotari in fiecare seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

| ionel_5708 a răspuns:

Nu stiu eu mi-am facut muschi la piept cind ma ridicam la bara cind faceam exercitii la paralelebig grin