| DownHill a întrebat:

Sall all, daca ma apuc de inot o sa cresc in inaltime si o sa si slabesc mentionez ca am 13 ani si 58 kg? funda!

2 răspunsuri:
| DannnyB a răspuns:

Eu zic ca da.Am un var care s-a apucat si el de cateva luni si a slabit in greutate si a crescut.

| AnnexDisaster a răspuns:

Poi, eu am facut inot intensiv, dar m`am lasat am avut probleme cu urechile. Nu te ajuta in inaltime prea mult, daca faci bascket da. Dar la greutate te ajuta foarte mult. Zic sa te apuci, n`ai nimica de pierdut. Dar trebuie sa te tii si de o masa echilibrata. Fundapuppy dog eyes?