| JeffHardy2011 a întrebat:

Sall! Daca fac 3-4 serii a cate 30 de abdomene zilnic cam in cat timp o sa se vada muschii(patratelele >:") ?
Funda! >big grin

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

In o luna si ceva.Mie imi plac mai mult flotarile si forfecarile.Dezvolta mai bine abdomenul (forfecarile)respectiv bratele si pieptul(flotarile)

| wintage a răspuns:

Scrii pe youtube "8 min abs", faci aia in fiecare zi. Nu faci 8 minute dar e important sa faci din fiecare exercitiu cate ceva. Daca nu ai surplus de grasime, ti se va vedea "six-pack"-ul in foarte scurta vreme.

| Pandarzv a răspuns:

Fa 100 de abdomene in fiecare seara si in 1 luna cam asa o sa se vada calumeawinking

| Kenzorr a răspuns:

Frate cam putin 30 de abdomene.
Eu fac in fiecare seara 100-150 abdomene si merg in wikend la sala.
Daca faci in fiecare seara cam vreo 50-100 abdomene o sa se vada rezultatele. Sper ca te'am ajutat
fundita?