| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac in jur de 300-400 de abdomene zilnic in cat timp se formeaza abdomenu (patratelele)? laughing big grin

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Dacă ai început doar de curând, pătrățelele vor apărea cam peste 3-4 luni (maxim 5).
Dar dacă ai început de ceva timp (2-3 luni), atunci deja trebuie să-ți apară.
Fi pe fază la pătrățele în vara aceasta.

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Depinde cata grasime ai pe abdomen. daca nu ai deloc de la o luna deja se vede rezultatul.si ai grija sa consumi proteine.

| ciprianitadoolcik a răspuns:

Depinde cat timp faci. Daca faci timp de 3 luni clar vei avea ceva patratele.