| Sabryy a întrebat:

Sall friends. Am si eu nevoie de ajutorul vostru. Luni, la scoala am campionat de basket cu clasele rivale. Anul trecut am pierdut si fetele sunt destul de descuajate. Eu sunt capitanul si trebuie sa imi conduc echipa catre castig. Asa ca m nevoie in primul rand de:
1. Niste prop. incurajatoare.
2. O strategie folositoare de joc, nu foarte complicata.

Promit funda + vot si orice doriti voi!
Va puuuup!

Răspuns Câştigător
| alex_8738 a răspuns:

Poi uite niste propozitii incurajatoare :1234 cupa si campionata 5678 echipama... e pe primul loc. Sau daca dai cos faci tot la fel 1234 cupa si campionatu 5678 si numele celui care a dat cosul.
Si acum strategia de jocbig grinaca tu esti cu mingea in mana si mai esti si in mijloc dai asa:ii pasazi la unu altul tie si tu intre timp fugi spre cos. Mult succes.Si cu fetele.

1 răspuns:
| CVE12 a răspuns:

Am o intrebare e un joc normal, cu 5 jucatori la o echipa nu?