| iosif8 a întrebat:

am 13 ani, 54 kg si 1.55m si as vrea sa slabesc ce imi recomandati? funda

Răspuns Câştigător
| Politaiu a răspuns:

Exercitii, alimentatie sanatoasa! Funda?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci la 13 ani?
Practică un sport de masă și renunță la dulciuri, fast-food-uri, pâine în exces, etc.
Pa, pa.

| RAY a răspuns:

Shaun T - Insanity workout
alergare dimineata 30 de minute
mers pe jos 3 ore in pas alert
o alimentatie bazata pe fructe si legume fara mezeluri,dulciuri,zahar,conserve,pateuri,prajeli si de astea, nu te infometa, nu bea rece, dus rece, daca simnti dureri te opresti si gata nu dintr-o data mult si usor ai 13 ani
cateva flotari nu strica 20 in 3 seri pe zi ai nevoie de muschii de proteine

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci dulciuri si fara sucuri carbogazoase
la varsta ta nu e bine sa ti dieta sau altceva... fa sport, nu prea iti recomand abdomenele decat dupa ce burta va scadea
alearga mult, du-te la inot, la un fotbal ceva. e important sa mai cresti in inaltime pentru ca asa vei si slabi si vei mai creste pentru ca ai doar 13 ani, problema se rezolva de la sine daca te apuci serios de sport.

| Naяutσ a răspuns:

O alimentatie sanatoasa si mult sport.

| Thebestkiller a răspuns:

Apucate de fotbal laughing

| Grigore666 a răspuns:

Pai ai poti da pe net calculator greutate ideala si vei vedea atunci daca e bine sau nu.

| cristi966 a răspuns:

Pai si eu am fost in situatia ta...cu kilogramele si inaltimea cam la fel acum la 17 ani am 1.73 si 54 kilograme...fa sport si mananca mai sanatos nu atat de multe chips-uri si asa de multa ciocolata, si fara shaormalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| iosif8 explică:

Mersi tuturor toate sunt raspunsuri bune

| Anteros a răspuns:

Mult sport si mancare sanatoasa, nici gand medicamente si toate prostiile.

| djdilit88 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine, doar ca am 1.65m.Cat despre intrebarea ta ai nevoie in primul rand de vointa, ambitie si rabdare.Succes!