| gabi56 a întrebat:

Sall tpu.Am 14 ani.Credeti ca pot sa ma apuc de sala vrea sa fac putin abdomen.am 1.79 funda pentru.cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Da poti sa megi linistit dar sa ai grija cu antrenamentele si sa nu faci exercitii de genul indreptarilor sau geno cu bara pentru ca-ti va orpi cresterea si vei avea probleme cu genunchi si zona lombara.

4 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Dar de ce iti trebuie sala? Fa asta zilnic http://www.youtube.com/watch?v=K5IVDUwofDU

| KenzorVlad a răspuns:

Desigur ca poti sa te apuci de sala.Am si eu un prieten si pe la 15-16 ani s-a apucat si el de sala.Bafta cu patratelele happy

| vanonim a răspuns:

Poti sa te apuci linistit de sala, nu neaparat numai pentru abdomen, cresterea nu o sa ti-o opreasca daca stii sa tragi si sa planifici antrenamentele, la 1.79 esti destul de inalt.

| Boncu_Bogdan_1993 a răspuns:

Da dar doar abdomen nu altceva daca vrei sa mai cresti