| Angelswprr a întrebat:

Am 14 ani si nu stiu ce as putea face pentru a avea un piept atragator si un abdomen de invidiat? Funda

Răspuns Câştigător
| LegionarulRoman a răspuns (pentru dZZanK):

Primul video arata cum se lucreaza spatele,; la al doilea tricepsi si putin pieptul; abia al 3 -le avideo e bun pentru piept!

17 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Suna a schimbare de sex ce vrei tu.
Oricum, daca esti baiat desi sper ca nu esti iti recomand sa mergi la sala sua sa faci ceva flotari, abdomene sau alte exercitii asemanatoare care stimuleaza muschii.
Numai bine.

| alexs99 a răspuns:

Pentru piept fa multe flotari iar pentru abdomen abdomene.

| Ibrahimovic a răspuns:

Pentru piept (si spate) flotari si pentru abdomen, abdomene!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Flotari pentru spate? rolling on the floor

esti pe langa

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu ai nici o treaba cu sportul..schimba categoriawinkingsi pana sa alegi alta mai documenteaza-tehappy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Serios? Bizar, fac sala de cativa ani si am 43 in brat. dar tu probabil ai 50, ca esti Arnold si faci spate cu flotari laughing

Pentru spate : tractiuni, ramat si indreptari + hiperextensii

Mai documenteaza-te tu, copil mic care face flotari laughing

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Cosmin86):

Sincer nu ammai facut flotari de peste jumatate de an si chiar nu ma intereseaza cat am in brat si nici ca faci tu sala.Si stai linistit nu conteaza cati cm ai ci cata forta ai in bratul alawinking

| anonimulllll a răspuns (pentru Cosmin86):

Da-i pace laughing mai is si oameni care fac spate is biceps din flotari ( bah zi la ala cand i fata mintea sa imi dee o gaina laughing ).

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Depinde, daca vrei doar sa arati bine si sa fi sanatos, forta nu valoreaza nimic. Atletii in general nu dau 2 bani pe forta.

In schimb, daca vrei sa participi la strong man, haltere, skandenberg sau altele, atunci da, conteaza.

Eu particip la skandenberg, cand vrei sa-mi probezi forta ma anunti happy

Intre timp, mai documenteaza-te despre ce exercitii lucreaza pieptul si ce exercitii lucreaza spatele, sa vezi ca sunt foarte diferite.

| TudyCFR a răspuns:

Flotari si abdomene sunt cele mai bune sa nu te apuci de sala.

| anonimulllll a răspuns:

Da-mi id tau la email sa vorbim mai amanuntit.

| anonimulllll a răspuns:

Da-mi id tau la mesaj.

| gionel a răspuns:

Sport.Sport.Sport!

| Alex96Rock a răspuns:

Pentru poept bicepsi si tricepsi sunt foarte bune flotarile, iar pentru un abdomen de invidiat iti recomand sa faci cat mai multe abdomene. Iti dau un sfat prietenesc sa nu te apuci de sala ca iti va face mai mult rau la sanatate pe parcursul vietii.Eu practic arte martiale de la 7 ani si de cand ma stiu nu am mers niciodata la sala si am facut numai exercitii acasa. happybafta la antrenamente.winking