| azoteu2020 a întrebat:

Sall TPU, am 16 ani 180 inaltime si 83 kg, fac sala de 3 luni si as vrea sa stiu cum pot sa cresc mai repede in masa musculara mai ales pentru ( biceps, triceps), bratu il am mare si cat de cat definit dar bicepsu nu se vede cum ar trebui ceva sfaturi? Dau funda pentru un raspuns cat mai bun

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Bicepsu e o grupa foarte mica, umerii si tricepsul scot bratul in evidenta. acum serios, dupa 3 luni cat de bine ai vrea sa arati?

| Awesom a răspuns:

Ia steroizi.

| florynmondialul a răspuns:

Lucreaza bicepsul mai mult!

| Cezar2014 a răspuns:

E bine sa te feresti intotdeauna de steroizi.

| Cezar2014 a răspuns:

Nimic nu ar justifica eventuale compromisuri cu sanatatea ta.
E bine sa te opresti inainte de a-ti verifica limitele in privinta rezistentei sau fortei executarii unor exercitii...
Nu executa exercitii pana la limita. Poti face si la aceasta varsta atac cereblal, comotie...