| Robbe a întrebat:

Am o intrebare...
Fac sala de 4 luni si se vede ca a crescut unde am lucrat, in special la biceps si triceps, dar nu stiu dc nu creste si in latime. Creste numai in lungime, adica vreau sa creasca si in latime sa am bratu rotund si solid.
Ce exercitii sau ce alimentatie trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Allexandrw07 a răspuns:

Salut Robe,
Deci daca cresti doar in inaltime nu trebuie sa credti mai multe de 1m90cm.Ca sa cresti in latime trebuie sa lucrezi cat mai mult si dor in zonele unde nu ai masa musculara pentru a reface ceea ce ai lucrat in astea 4 luni. Iar alimentatia trebuie sa fie cat mai consistenta.