| mortal a întrebat:

Salut, fac sala de 2 luni si jumatate si chiar se cunoaste, as vrea sa iau ceva proteine care sa ma ajute sa cresc mai repede in masa musculara, dar nu stiu acre is mai bune.astept raspuns, mersiwinking

1 răspuns:
| Ukraineanu a răspuns:

Cel mai bun sfat care ti-l pot da este sa vorbesti cu Patronul! Sigur el o sa stie cu ce sa te indrume daca nu vezi ca este afon sau nu stie sigur intreaba un coleg prin preajma, unu-l mai umflat, unu care are ce-l putin 1-2 ani de sala, in ziua de azi este imposibil sa faca careva sala fara sa ia proteine, intreaba-i, nu-ti fie rusine!