| Cristi_Cryss_1997 a întrebat:

am o intrebare legata de sala de sport am facut 5 luni sala si acum nu pot sa ma mai duc decat peste 2 luni se int cv cu muschii ma ref daca pierd din forta sau nu stiu... nu am luat proteine nimic dar doar voiam sa stiu daca trebuie sa o iau at de la capat...

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Normal ca pierzi muschi. Fara stimulent (exercitiile de la sala) muschii tai intra in catabolism. Este metoda corpului de a tine ce are nevoie pe el. Nu mai ai stimulent muscular, nu mai are nevoie de ei. Asa ca regreseaza. Nu conteaza ce suplimente ai luat sau nu. Corpul are aceeasi rezolutie indiferent de alimentatie

1 răspuns:
| OMGMirceaRadu a răspuns:

Faci cancer la creier. E grav.