| ashmeker a întrebat:

am si eu o intrebare Cum pot sa fac rezistenta mai mare adica ( rezist sa alerg 4, 5km dar alergare medie si 1, 2km i alergare rapida ) cum sa fac sa rezist mai mult de atat

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mult antrenamet, alimentatie cat mai sanatoasa

| madamme a răspuns:

Alimentatie variata, bogata in proteine si antrenament fizic

| Ghergel a răspuns:

Alimentatie sanatoasa, si exerseaza zilnic azi 1 km maine 2 si tot asa

| jgugfuxiou a răspuns:

SIMPLU,Exerseaza,Exerseaza,Exerseaza in fie care zi cat de mult poti eu te sfatuiesc sa iti faci un program si sal respectihappy