| YokoLoko a întrebat:

Sall TPU,
As vrea sa iau animal m-stak+animal pak si nu stiu cum sa le iau ca eu chiar am nevoie de ele ca vin de lucru foarte obosit dupa aia merg la sala si m-am gandit sa iau cv inainte de sala iar dupa sala sa iau nitro-tech hardcore.ce ziceti e bine ceea ce fac. dati-mi niste sfaturi va rog mult..si a, trebuie sa iau si cv pentru ficat daca iau atatea pastile ca animal pak are vreo 12 iar m-stak nu mai stiu.dar daca trebuie sa iau si pastile de ficat am sa cumpar..cine stie si mai ales daca a incercat cineva aceste produse va rog mult ajutati-ma..precizez ca am 70 kg.1, 77cm...si vreau sa castig cv masa musculara de calitate de aia m-am gandit la nitro-tech.

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Stak se foloseste de profesionisti nu stiu la ce iti trebuie tie. pak e complex de vitamine si minerale, ala il iei dimineata dupa trezire alaturi de micul dejun. are incorporat protectie hepatica in toate labariile ce il contin. stak ia-l dupa cum scrie pe cutie (personal nu am luat si nu dau sfaturi fara sa fi incercat personal, desi ca supliment mi se pare prea mult pentru nevoile tale de incepator). eu iau vitamine si minerale si alte "pastile" de 7 ani si ficatul meu e fier inca. nu are nimic. firmele care se respecta pun si hepato-protectoare in pastile ca altfel nu ar primi acordurile necesare pentru productie si distribuire (vanzare). lasa nitro-tech. daca esti obosit cand te duci la sala baga un preworkout (hot blood, C4, hemo rage, no Xplode 2.0, assault, jack3d) inainte de antrenament si tragi ca porcul, indiferent cat de obosit esti (are si asta o limita a ei). dar nu lua asa ceva cu 4 ore inainte de culcare (contin cafeina).

ps. in locul tau as renunta la stak si pak, as lua un vit&min mai ieftin (opti men de la ON este la fel de bun dar la 1/3 din pret) si un whey dupa antrenament. eu de la pak ma urinam florescent. daca se ia in competitii, tu ca supliment nu ai nevoie de atat de mult cat iti ofera.

| YokoLoko explică (pentru JohnnyBi):

Ok mersi mult de sfathappy