| xRapid1923 a întrebat:

azi eram la fotbal si deodata paznicul tipa la noi sa iesim de pe teren si m-am dus sa iau mingea am alunecat si am cazut in mana am ajuns acasa pot misca degetele dar imi tremura si ma doare f tare.Nu e rupta nu? dau Funda

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Probabil ai facut oluxatie.cel mai bine este sa faci radiografie daca se umfla.

| xRapid1923 explică (pentru express11):

Scuze pentru intârzierea răspunsului era rupta mi-am pus-o in ghips pe 14 si am scos-o ieri big grin

| express11 a răspuns (pentru xRapid1923):

Da,oricum trebuia sa te duci la radiografie.

3 răspunsuri:
| AdrianPanaintescu a răspuns:

Ori febra musculara(de la cazatura) ori entorsa sau intinderi de ligamente!