| DjFelix a întrebat:

doresc un program de sala pentru definire. ideea e in felul urmator: am facut sala acum un an problema a fost ca am luat niste pastile de la sala chipurile pentru a trage cu greutate mai mare aceasta greseala m-a costat scump in privinta sanatatii si anume ca mi-a declansat tensiune mare si alte probleme cu inima. in fine problemele s-au rezolvat. acum m-am ingrasat cam mult si doresc sa ma re-apuc de sala. dorinta mea este de la voi un program pentru definire cu exercitii? cate serii? si cate repetari? Multumesc mult si evident funda primeste cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu ai luat "niste pastile "?

iei asa ceva cand stii EXACT CE SUNT.

Eu am folosit doar dupa 3 luni in care am CITIT ZILNIC despre suplimente si corpul uman ( chiar si carti de medicina ).

| NDC12 a răspuns:

Nu exista program la sala pentru definire. Definirea o faci in bucatarie, exercitiile sunt aceleasi.