| VictorFT a întrebat:

Sall TPU, ieri am mers la fotbal cu niste prieteni, mie imi place sa alerg si eu alergam cel mai tare de pe teren. In fine, in timp ce alergam poc mi s-a pus ceva la picior, mi se facuse gamba pietro i, deci subliniez PIETROI, m-am ridicat am alergat putin apoi iar straight face, de mai multe ori, am mers acasa, iar azi de dimineata am dureri la ambele picioare la gambe. De la ce sa fie? crying
Funda cine ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Ala a fost un carcel iar de dimineata probabil ai avut febra musculara

2 răspunsuri:
| Mihai76992 a răspuns:

Poate e o luxatie. Mergi la un medic sa nu fie mai grav

| VictorFT explică (pentru Mihai76992):

Luxatie nu cred, mi s-a spus ca am incordat piciorul prea mult si nu eram pregatit fizic.