| dbem a întrebat:

Salutare, as dori si eu niste exercitii pe care le pot face acasa pentru cresterea masei, in special pentru picioare si brate ( fara genoflexiuni si flotari).Sau un site unde le pot gasi.

2 răspunsuri:
| dariusbumbescu a răspuns:

Wtf? Nu mai face din astea ca-s de copii mici tongue tongue tongue. Ia niste greutati si apoi sa te apuci sa faci flotari si genoflectiuni.Sa iei niste gantere de 6 kg. Daca ai peste 18 ani sa iei de 12 kg.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru dariusbumbescu):

Deci nu imi dau seama ce ai tu cu ganterele de 6kg? ai magazin cu gantere de 6kg ca la ce intrebari ai raspuns ai zis sa isi cumpere gantere de 6. Si baiatul a zis ca vrea niste exemple de exercitii nu sa ii spui tu sa isi cumpere gantere si sa se uite la ele happy