| PetreV a întrebat:

happy. Vreau si eu sa stiu cum dau burta jos ( eu am burta foarte ciudata laughing adica am un strat mai dezvoltat de grasime in partea de jos a abdomenului dar, in rest sunt bine adica destul de slab ) am pus burtica asta in timp si am nevoie de exerciti, regim, ceva care sa slabesc destul de repede ca vreau sa ma duc la o nunta si sunt cavaler de onoare big grin va dati seama ca trebuie sa bag camasa in pantaloni. dar daca vad vreo denivelare la camasa laughing le trimit daru si nu ma mai duc nicaieri laughing asa ca va rog ajutati-ma happy dau FUNDAwinking

3 răspunsuri:
| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Depinde in cat timp vrei so dai jos, o alimentaie norala plus un set de exercitii ar fi ok.

Anuntama daca doresti alimnetatie.

| eutusieu a răspuns:

Poti face abdomene si am auzit ca dieta dukan este destul de eficienta

| TeodoraMTFK a răspuns:

Cel mai eficient mod de a scapa de burta este sa faci abdomene! Nu este nevoie sa ti o dieta strica. poti manca orice, dar in cantitati mici. intr-o saptamana -2 vei scapa de burta. Succes!